Başkanın Mesajı

Aladdin Middle East - 50 Yıldan Uzun Süredir Güvenilen İsim

 

Sizlere, ailemin bugün örnek gösterilen firma konumuna getirmek için 40 yıldan çok çabaladığı bir firmayı, Aladdin Middle East’i tanıtmaktan gurur duymaktayım. Mükemmelliyeti arayışı ve deneyimi ile kendini işine adamış çalışanları sayesinde Aladdin Middle East, Türk petrol sektöründe 50 yıldır güvenilen bir isim olagelmiştir. 

 

Bu dönem içinde, Türkiye petrol piyasası konusunda, ülkenin eşi olmayan jeolojik özelliklerinden, sektörü yönlendiren yasa ve düzenlemelere değin geniş bir yelpazede yoğun bir kurumsal bilgi birikimi oluşturduk. Aladdin Middle East, sektörün kamusal ve özel statüdeki en önemli oyuncuları ile çok iyi ilişkiler kurmuş ve geliştirmiştir. Türkiye’de faaliyete geçtiğimiz ilk günlerden farklı olarak, günümüzde artık Türkiye’de oldukça gelişmiş bir petrol ve gaz sanayine tanığız; bu, sonuçta, rekabetçi ortam içinde sürdürülen sondaj müteahhitliği faaliyet alanından çıkmamıza ve çabalarımızı, firmanın gelecekte de odaklanacak olduğu teknoloji destekli petrol ve doğal gaz arama ve üretimi alanına tam yoğunlaştırmamıza olanak sağlamıştır. 

 

Tüm göstergeler, küresel petrol talebinin artmayı sürdüreceğini göstermektedir ve Aladdin Middle East, üretimini daha önce hiç olmadığı biçimde artırma ve uygun maliyet yapısına bağlı olarak yüksek kazanç/getiri sağlama konumundadır. Sektör açısından çok önem taşıyan bu aşamada, sizi Aladdin Middle East’e yakından bir göz atmaya davet ediyorum.

 

Aladdin Middle East’te, her gün, adımızla beraber anılan mükemmellik beklentisini karşılamak için çabalamaktayız ve biliyorum ki, bize güvenirseniz, birlikte başaramayacağımız hiçbir şey yoktur.

 

 

Cem Sayer

 

Yönetim Kurulu Başkanı

Aladdin Middle East Ltd.