Ekibimiz

Halil AKTAŞ

Genel Müdür, Teknik ve COO

Halil Aktaş, eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde Finans ve İşletme alanlarında tamamlamıştır. Middlesex Üniversitesinde Petrol ve Gaz MBA Yüksek Lisans eğitimi almıştır. İş Geliştirme ve Proje Yönetimi konularında çeşitli büyük holdinglerde çalışan ve yöneticilik yapan Aktaş, 2004 yılında AME’ye katılmıştır.

1

Erdem KAYA

Genel Müdür, idari

Erdem Kaya, Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Kent State Üniversitesinden (ABD) Ceza Hukuku ve East Anglia Üniversitesi’den (İngiltere) Uluslararası Ticaret Hukuku alanlarında master eğitimi almıştır.  Erdem Kaya, şirketin temsili ve genel yönetimi ve iş idaresinden sorumludur.

2

Stuart PERT

Chief Financial Officer

Stuart Pert, Robert Gordons Üniversitesi’nden İşletme alanında eğitim almıştır ve aynı zamanda Birleşik Krallık Yeminli Yönetim Muhasebecileri Enstitüsü ve Yöneticiler Enstitüsü üyesidir

4

Hüseyin YILDIRIM

Genel Müdür Yardımcısı, Teknik

AME'nin arama faaliyetlerinden sorumlu olan Hüseyin Yıldırım, AME’ye 1995 yılında kuyu jeoloğu olarak katıldı. Bu çalışmaları sırasında AME’nin arama ve üretim sahaları üzerine bilgi ve deneyim edindi. 

5

Atila SEFUNC

Kıdemli Jeofizikçi

Atila Sefünç, İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliğini  bitirdikten sonra Ankara Üniversitesinde Petrol Jeolojisi ve İleri Yapı Jeolojisi dalında Yüksek Lisans eğitimi görmüştür. İş yaşamına TPAO’da başlayan Sefünç sismik yorumcu olarak Türkiye, Mısır, Azerbaycan ve Libya'da çalışmıştır. Petrol sektöründe yirmibeş yılı aşan engin bir deneyime sahiptir.

6

İlker VURAL

Sondaj Müdürü

İlker Vural, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği derecesi ile Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ni bitirmiştir.

7

Ahmet KÖSE

Kıdemli Rezervuar Mühendisi

Ahmet Köse, Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği derecesi ile Ortadoğu Teknik Üniversitesi’ni bitirdikten sonra AME öncesinde sırasıyla TPAO ve çeşitli yabancı şirketlerde yirmibeş yılı aşkın süre kıdemli rezervuar mühendisi olarak çalıştı.

8

Mehmet Necati AKINBİNGÖL

Finans Müdürü

Necati Akınbingöl eğitimini 1987 yılında Gazi Üniversitesi’nde İşletme alanında tamamladı. Çeşitli şirketlerde Finans müdürü olarak görevler aldıktan sonra 2010 yılında AME’ye katıldı. AME bünyesinde şirketin mali ve muhasebe işlemlerinden sorumlu olmasının yanı sıra şirket hesapları, bankacılık, bütçeleme ve yönetim kurulu raporlama görevlerinden de sorumludur. 

9

Cem ÖZSOY

Finansal Kontrolör

Cem Özsoy iş yaşamına 2002 yılında İstanbul’da Ernst & Young’da başladı. 2005 ve 2010 yılları arasında Serbest Muhasebecilik alanında yönetici olarak çalıştı.  2010 yılında özellikle enerji, petrol ve gaz, maden endüstrisi için yabancı şirketlere muhasebe ve finansal danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlayan Accounthink Outsourcing ve Danışmanlık şirketini kurmuştur. 

10

Erdal ÖZCAN

Bilgi Teknolojileri

Erdal Özcan, Sistem Baş Yöneticisi olarak TPAO’da görev aldıktan sonra AME’ye katılmıştır. Unix, Linux, SGI ve Windows işletim sistemlerinde güçlü bir arka plana sahiptir ve Geoframe, Carisma, SMT Kingdom Suite, Landmark Promax'tan, Openworks, Oracle deneyimlidir. Tina yazılım, sunucu ve proje back-up ve BT bakım konularında uzmanlaşmıştır.